Zapisy

Drodzy Rodzice!

 

Cieszymy się, że nasz żłobek wzbudził Wasze zainteresowanie. Jeżeli to, co oferujemy odpowiada Waszym oczekiwaniom, zachęcamy do zapisania dziecka do naszej placówki.

 

Prowadzimy rekrutację przez cały rok kalendarzowy. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Oczywiście liczba miejsc jest ograniczona, dlatego w przypadku braku możliwości przyjęcia dziecka umożliwiamy Rodzicom wpisanie go na listę rezerwową. Zanim podejmiecie decyzję o zapisaniu Waszej pociechy do Dobrych Duszków, zapraszamy na odwiedziny do naszego żłobka. Dni otwarte organizujemy dwa razy w miesiącu.


Dziękujemy za zainteresowanie naszym żłobkiem. Jeśli nasze idee oraz oferta edukacyjna są zgodne z Państwa oczekiwaniami, zachęcamy do zapisania dziecka do żłobka Dobre Duszki.

Wszystkich chętnych informujemy, że rekrutacja do żłobka prowadzona jest przez cały rok kalendarzowy. Dzieci są przyjmowane według kolejności zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona. W przypadku braku wolnych miejsc, dzieci przyjmowane są na listę rezerwową.
Zanim powierzycie nam pod opiekę swoje pociechy, zapraszamy do zwiedzenia naszej placówki!


Zasady rekrutacji

Zapisy do żłobka Dobre Duszki prowadzimy przez cały rok. Aby zapisać dziecko, należy:

 

Dzieci, których rodzeństwo już uczęszcza do naszego żłobka mają pierwszeństwo w kolejce do zapisu. W przypadku kompletu dzieci Rodzice mają prawo wpisać dziecko na listę rezerwową. Macie pytania? Zapraszamy do kontaktu.W sprawie szczegółowych pytań zapraszamy do kontaktu

 

Do pobrania: statut i regulamin.

Żłobek Dobre Duszki
ul. Kazimierza Sotta "Sokoła" 1A lok. 13A 02-970 Warszawa Ursynów Tel.: +48 791 569 396