Metody pracy

Dobre Duszki to żłobek, w którym dzieci nie tylko zaspokajają naturalną potrzebę zabawy, ale także swoją ciekawość świata i chęci zdobywania nowych umiejętności. Pomaga nam w tym nasz autorski program "Edukacja poprzez sport", w którym zwracamy uwagę na istotę aktywności fizycznej w procesie wychowywania dziecka.

 

Różne rodzaje aktywności są dla maluszka najlepszą zabawą. Malec rozwija zmysł równowagi, koordynacji ruchowej, kształtując jednocześnie swoje twórcze myślenie i wrażliwość na świat. Zachęcanie do aktywności wspomagamy zbilansowanym odżywianiem opracowanym przez dietetyków specjalnie dla naszych podopiecznych.

 

Aktywność fizyczna pomaga nam rozbudzać u dzieci chęć do odkrywania możliwości swojego ciała. Regularne ćwiczenia gimnastyczne pełne są nowych doświadczeń. To okazja do zdobywania nowych umiejętności i odnoszenia sukcesów. Naukę łączymy z zabawą w gronie rówieśników, co umacnia poczucie przynależności do grupy i uczy empatii.

 

Wybierając nasz żłobek dajecie swojemu dziecku szansę na zaznajamianie się z językiem angielskim już od najmłodszych lat. W cenie czesnego codziennie poświęcamy część czasu na zabawy językowe.

Bardzo istotne są dla nas prawidłowe kontakty z Rodzicami. Dążymy do indywidualnych spotkań z dyrekcją i opiekunami, spotkań integracyjnych, uczestnictwa Rodziców w uroczystościach i imprezach organizowanych przez nasz żłobek. Codzienna chwila rozmowy z opiekunem pozwala Rodzicom dowiedzieć się więcej na temat samopoczucia ich dziecka, osiągnięć i tego, jak minął mu dzień.

Żłobek Dobre Duszki
ul. Kazimierza Sotta "Sokoła" 1A lok. 13A 02-970 Warszawa Ursynów Tel.: +48 791 569 396